Aktivity Fondu Černošice se opět rozjíždějí

Po neplánovaném utlumení činnosti FČ způsobeném koronavirovou pandemií, která ani v tomto roce sousedským, kulturním a sportovním akcím nepřála, se ještě letos aktivity FČ opět rozjíždějí. Fond drobným příspěvkem podpořil třeba Svatomartinský lampionový průvod pořádaný neziskovou organizací Mraveniště Černošice nebo Pohádkový stromeček a Vánoční pohádku – putování pro malé i velké, které organizuje spolek Pomoc od srdce – Srdcem v kuchyni.

Ještě před Vánocemi bude vyhlášeno nové grantové kolo pro komunitní aktivity rozsáhlejšího charakteru. Podrobnosti brzy přidáme. Na zimu je v plánu setkání všech příznivců Fondu Černošice a realizace dalších zajímavých nápadů, které propojí dárce a příjemce. Věříme, že díky obnově aktivit Fondu se už na jaře budeme moci těšit z dalšího rozkvětu našeho města. Zároveň bychom byli rádi, aby v budoucnu každý v Černošicích věděl, že tady tento fond je a na čem všem se podílí. S tím, aby se tak stalo, nyní pomáhají také nové koordinátorky FČ Adéla Štěpánková a Eva Vychodilová.

Pokud byste rádi realizovali vlastní nový nápad, který pomůže oživit Černošice, a brzdí vás nedostatek financí, ozvěte se nám – na email nebo prostřednictvím Facebooku. Stejně tak budeme rádi, pokud se rozhodnete rozvoj komunit našeho města sami finančně podpořit. Bez pravidelných dárců by totiž Fond samozřejmě nemohl fungovat. Tímto velice děkujeme všem, kteří do FČ již přispěli – ať už drobným či větším obnosem. Přispět je možné buď na účet zřízený u Nadace Via, nebo prostřednictvím platební brány portálu darujme.cz.

Připojte se k FONDu ČERNOŠICE

www.facebook.com/fondcernosice
info@fondcernosice.cz
č.ú.: 228789036/0600

FC_QR_DarujmeCZ.JPG