Černošické Zprávy

Popis projektu

Hlavním cílem tohoto projektu je informovat obyvatele, kteří se třeba příliš nezajímají, o kulturním, společenském, sportovním a celkovém dění v obci. O mimořádných událostech a tématech. Třeba i o samotné činnosti Fondu Černošice. Nebo třeba o další jiných zajímavých tématech týkajcích se života v Černošicích.

Žadatel: Jan Bečvář

https://www.facebook.com/johny.dalnwm.3

jmenuji se Honza Bečvář a jsem žákem Černošické základní školy. Je mi 14 let a v nedávné době jsem pro Spolek přátel Černošice natáčel náborová videa s poptávkou po nových vyučujících pro naší základní školu ve vyhlášené soutěži, kde jsem zvítězil. Poté jsem byl osloven panem Kurelem a panem Jeřichou, abych pravidelně natáčel a publikoval Černošické video zprávy o dění v obci, tento nápad se mi zalíbil a souhlasil jsem. Pro tuto tvorbu ale potřebuji finanční podporu, abych si mohl opatřit potřebné vybavení jako je kamera, mikrofon a počítač pro střih a úpravu videí. Tyto video zprávy bych se zavázal tvořit po dobu jednoho roku do konce mého studia na základní škole a to v intervalu 1x měsíčně + mimořádné zprávy a významné akce.

Celkové náklady projektu (v Kč): 45.000,-

Výše požadované příspěvku (v Kč): 35.000,-


Schválená výše příspěvku (v Kč): 18.000,-

Podpora určena na: vytvoření 12ti videozpráv ( á 1.500,- Kč ), které budou zaměřeny na komunitní a společenské dění v Černošicích