Rodinné závody

Popis projektu

Cílem projektu je především vytvořit možnost propojit ve sportu děti a jejich rodiče. Ukázat rodičům, jak děti sportují a zúčastnit se aktivního dne s rodinou a přáteli. Děti potřebují mít příklad – na tréninku je dětem příkladem trenér, ostatní atleti a jejich kamarádi, ale mimo tréninky musí být příkladem rodiče. Akce bude pro členy atletického klubu, ale také pro širokou veřejnost z Černošic. Závodů se tedy mohou zúčastnit i děti a rodiče z jiných sportovních klubů nebo rodiče s dětmi, které nikdy nesportovali. Disciplíny budou vybrané tak, aby závod zvládl každý. U všech disc,iplín bude vyškolený trenér nebo pomocník, který vše vysvětlí a ukáže.

Žadatel: ASK Dipoli Černošice Dobřichovice z.s.
www.askdipoli.cz https://www.facebook.com/ASKDIPOLI.CZ/

jsme atletický klub působící v Černošicích a v Dobřichovicích. V Černošicích máme v současné době 135 aktivně trénujících dětí na atletickém oválu u ZŠ Černošice a 10 trenérů, kteří se dětem pravidelně věnují Naším cílem je především vytvoření kladného vztahu dětí a mládeže ke sportu. Tohoto dosahujeme především pravidelným tréninkem, přátelským přístupem, pravidelnými sportovními akcemi (tábory, soustředění, závody) a dalšími akcemi, kde se děti seznamují. Právě parta kamarádů je z našeho pohledu velmi důležitá pro udržení dětí u sportu i v pubertě. Všichni naši trenéři mají trenérskou třídu v atletice a vzdělání v trenérství. Trénink atletiky a práci s mládeží se věnuji profesionálně nebo poloprofesionálně a celý koncept sportu v našem klubu je tedy na velmi vysoké úrovni podle nejnovějších konceptů sportu ve světě.

Celkové náklady projektu (v Kč): 90.000,-

Výše požadované příspěvku (v Kč): 45.000,-


Schválená výše příspěvku: 0,-

Podpora určena na:

Zdůvodnění:

Jedná se o zajímavou aktivitu soustředěnou převážně na děti, členy sportovního klubu a jejich rodiče. Fond podpořil přednostně jiný projekt daného žadatele.